Knowledge Kamera Merkezi

1. Kameralar : Yüksek çözünürlüklü güvenlik kameraları

2. Switch : IP kameralar için network ağı oluşturma cihazı.

3. 64 Kanal NVR Cihazları : 64 adet 4K ip kameranın görüntüsünü alıp kayıt yapabilen NVR kayıt cihazı.

4. Yönetilebilir Switch : Layer 2 seviyesinde çalışan yönetilebilir switch tüm network ağ sisteminin network beynini oluşturur.

5. TV-Wall : 4 Ayrı HDMI Monitor çıkışı ile 64 IP kamerayı istenilen monitörde seyredilmesini sağlar. Dört ayrı monitör tek mönitör gibi yönetilebilir.

6. By_Matri̇x keybord : Klavye tüm sistemin kontrol ünitesidir. Kamera ve cihazların genel ayarlarını yaparak sistemi genel yönetiminin yapılmasını sağlar. İstenilen kameralar çağrılarak görüntüler klavyenin HDMI çıkışına bağlı monitöre yansıtılır.

7. VMS Yazılımı : VMS yazılımı yüklü bilgisayar 128 kamerayı dört ayrı monitörde izleme imkanı sunduğu gibi harita ekranı üzerine kameralar yerleştirilip kameralardan alarm geldiğinde sesli uyarı verir ve görüntü alarm ekranında açılır.

8. 4K Decoder : 4K yüksek çözünürlüklü görüntüyü monitörde göstermeye yarayan cihazdır.

9. CMS Server : CMS yazılımı server cihazların media streming, alarm, map, http, ve cloud server olarak çalışmasını sağlar. En büyük kullanım amaçlarından biri de hizli throughput(okuma yazma hızı) tasarlanan projeler için hazırlanmış serverlarda yazılım olarak KnowLedge CMS Server yazılımı kullanılır.

10. NAS Server : Cihazlar uzun zamanlı kayıt ve ileri seviye kayıt güvenliği gerektiren projelerde kullanılır. KnowLedge NAS Server cihazları 32 adet HDD kapasi ile 320 TB lık kayıt boyutlarına çıkarak kmaera kayıtlarının uzun yılar saklanmasını sağlarlar.