HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Beylerbeyi ailesinin ilk adımı 1994 yılında Uçar Güvenlik olarak atılmıştır. Sağlam atılan adımların meyvesi olarak Türkiye’de öncü olan Alarm Haber Alma Merkezi kurularak üyelerimiz 7/24 güvence altına alınmıştır. 2006 yılına kadar güvenlik sistemleri üzerine ve edindiğimiz tecrübelerle birlikte temelleri sağlam adımlarla gelerek BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ firması kurulmuştur.

2013 yılında BEYLERBEYİ ailesi olarak ülkemizin milli değerlerinin güçlenmesi ve istihdam oluşturmak adına Aydın Organize Sanayi Bölgesi’nde 3200 m² ‘ lik geniş bir alana, YERLİ MARKALARINI yaratanİLK VE TEK “TÜRK MALI” kamera güvenlik sistemleri üreticisi BEYLERBEYİ GENEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ FABRİKASI kurulmuştur. 2014 yılındaAvrasya Kalite Ödülü’nü alarak, yerli üretim ile sınırlı kalınmayıpYenilikçi Ar-Ge Projeleri üstünde çalışılarak devam edilmiştir.

2017 yılında sadece kameralı güvenlik sistemleriyle sınırlı kalmayıp,hep daha iyiye ve daha ileriye giderek yerli üretimle nelerin başarılabileceğini göstermek, gelişen teknolojiyi takip ederek yeni teknolojileri hayata geçirmek hedefleriyle Sayın Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız FarukÖZLÜ’nün açılışını yaptığı,Yerli Malı ve güvence sertifikasyonlarına sahip 685. İLERİ TEKNOLOJİ AR-GE MERKEZİMİZ kurulmuştur. 2019 yılında aldığımız 2. Avrasya Kalite Ödülü ile,geliştirmiş olduğumuz kendimize ait Mobil Araç Sistemleri ve akıllı şehir sistemleri üzerine ELÇİ HIZLI YARDIM NOKTASI ve ELÇİ HIZLI YARDIM İSTASYONU projelerimizle çevre güvenliğinin yanı sıra karşılıklı konuşma ve alarmlarla hızlı yardım sağlayan sistemimiz hayata geçirilmiştir. 2020’de yeni projelerimizle, Emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere birçok kuruma kurduğumuz Çevre Güvenlik Kamera Sistemi(ÇGKS) ile ve kaliteli ürünlerimizle"Her Zaman Yanınızdayız”.

Ailemiz, sahip olduğu alanında Profesyonel Ar-Ge, Üretim ve kendi içerisindeki her birimde alanında tecrübeli ekibi ile Türkiye’nin ve Dünya’nın her bir noktasında ihtiyaç duyulan güvenlik sistemlerinin projelendirmesini , kurulumunu, çözüm odaklı yaklaşım ve teknik desteğini tam zamanında ve en üst kalitede sağlamak için çalışmakta, milli değerlerimizi en üst düzeye taşıma hedefindedir.

Misyon

Misyonumuz, işinde kendine güvenen, milli değerlerinin bilincinde, kendisine ve çevresine saygılı, çözüm odaklı, kaynaklarını koruyan, her zaman elinde sahip olduğu değerlere kendinden yeni özellikler katarak geliştiren, doğru planlamalarla zamanını verimli kullanan,modern teknolojiyi dünya ile eş zamanlı takip eden bakış açısını asla bir noktaya sabitlemeyen ve her zaman ileriyi öngörme hedefinde olan ve misyonlarından sapmayan uzman ve profesyonel bireyler yetiştirerek, ailemizin ve toplumumuzun memnuniyetini arttırmaktır.

Vizyon

“Her Zaman Yanınızdayız” felsefesiyle hareket etmekten asla vazgeçmeyen profesyonel ekibimizle, Türkiye ve dünyada TÜRK MALI ürünlerinin kalitesini en üst düzeyde tutma, milli değerlerimizden asla vazgeçmeyerek geniş bir alana yayma, ülkemizin yükselişine katkıda bulunmak, ülke ekonomimize katkı sağlamak için hiç durmaksızın çalışma, yerli üretim kamera sistemlerinde lider konumda olduğumuz bu noktayı daha da ileriye götürüp tüm dünyada tercih edilen ve bilinen bir marka değerine ulaşarak ülkemizin adını en üstlere yazdırmak ve bu adımda atılabilecek her adımı seve seve atmak en büyük hedefimizdir.