Termal Kamera Teknolojileri

Knowledge Speed Dome Kameralar led teknolojileri, görüntü çözünürlükleri ve geniş zoom açılarını kullanarak uzun mesafelerde net görüntü alabilmektedir. 800mt ile 1000mt arasında araç plakası okunabilir. Yüksek performanslı ledleri sayesinde 500mt mesafede net gece görüntüsü alabilirler. Starlight teknolojisini kullanarak ışıksız ortamlarda uzak mesafelere zoom yaparak renkli görüntü alınabilir.

Speed Dome Teknolojilerine ait Kamera Kataloğu İçin Tıklayınız.

Soldaki kamera görüntüsü İstanbul boğazında 2MP 44X speed dome kameramız ile çektik. Bu görüntüde 800-1000 mt arasında mesafede kameramızın zoom performansını görebilirsiniz. Kameranın bulunduğu alan çok rüzgarlı olsa dahi kamera anti-shake (sarsıntı önleyici) özelliği sayesinde görüntüde bozulma olmaz.

Sağdaki kamera görüntüsü 24X optik zoom, 4 adet lazer lede sahip 2MP speed dome kameramızın ışıksız ortamda gece görüş performansını gösteren bir videodur. Knowledge kameralarımızda 44X optik zoom, 6 adet lazer led 5MP çözünürlüğe sahip speed dome kameralarımız vardır . Yeni teknoloji Knowledge speed dome kameralarımızdan çok daha fazla gece görüntü performansı alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Soldaki kamera görüntüsü 24X Optik zooma sahip 2MP çözünürlüğe sahip speed dome kameramız ile çekilmiştir. Kameramızın zorlu hava şartlarında nasıl çalıştığını görebilirsiniz.